Full screen background video

2004 a 2011

Skolaudované

2

Samostatné domy

140 m2 a 420 m2

Úžitková plocha

10.044 m2

Výmera pozemku

6x

Parkovanie na pozemku
Zaslúžite si pokojné a bezpečné rodinné sídlo

Harmonický domov v srdci vlastného parku

Ponúkam na predaj vilu v obci Ivanka pri Nitre na rozľahlom rovinatom pozemku o celkovej výmere 10.044 m2. Na pozemku sa nachádzajú dva priestranné rodinné domy so samostatnými vstupmi, vonkajšie sedenie s murovaným grilom, kotlinou, sedením, prístreškom na drevo, detské ihrisko, technické vybavenie a záhradné pomôcky.
Pozemok je nádherne upravený a záhradné úpravy boli navrhnuté architektom.
Doprajte si toto dokonalé miesto pre život s rodinou a priateľmi.

Bývanie & podnikanie

Veľkorysý priestor pre vaše podnikateľské aktivity a pohodlné bývanie v kruhu rodiny a priateľov.

Strategická poloha

Vďaka výbornej dopravnej dostupnosti ste v priebehu niekoľkých minút v Nitre alebo na rýchlostnej ceste R1.

Sauna

Užívajte si relax a pohodu po celý rok. V dome sa tiež nachádza predpríprava na interiérový bazén.

Detské ihrisko

Doprajte svojim deťom radosť z hier s kamarátmi na detskom ihrisku s domčekom a šmykľavkou vo vlastnom parku.

Pokoj a harmónia. Atmosféra, ktorú si zamilujete.

Základná charakteristika

Predný - menší dom s úžitkovou plochou 140m2 bol skolaudovaný v roku 2011 a pôvodne slúžil ako sídlo firmy. Dom je veľmi dobre dispozične riešený a po úpravách je dnes plne obývateľný. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, priestranná kuchyňa s obývačkou, pracovňa, kúpelňa a WC, technická miestnosť. Na poschodí sa nachádza spálňa s vlastnou kúpeľnou a šatníkom a krásna priestranná obývačka s terasou. Dom je postavený z tehly značky Porotherm, o pocitový komfort sa stará podlahové kúrenie, plastové okná, schodisko, dvere a vstavané nábytky na mieru sú z masívu. Zastavaná plocha domu je 111 m2. Mesačné náklady spojené s prevádzkou tejto nehnuteľnosti sú približne 120€.

Zadný - väčší dom s úžitkovou plochou 420 m2(zastavaná plocha 540m2) bol skolaudovaný v roku 2004. Prakticky navrhnuté dispozičné riešenie domu s priestorom na poschodí o výmere 44,68m2. V tomto dome sa nachádza veľká obývačka s kuchyňou a zimnou záhradou, spálňa so šatníkom na poschodí, nádherná pracovňa, špajza, technická miestnosť, kúpeľňa a WC, sauna a priestor na bazén a garáž. Dom je čiastočne podpivničený. V pivničných priestoroch o ploche 44 m2 sa nachádza aj kotolňa a technické zázemie. Mesačné náklady spojené s prevádzkou tejto nehnuteľnosti sú približne 400€.

Táto nehnuteľnosť sa nachádza na okraji obce v pokojnom a tichom prostredí a je vhodná pre rodinu, ktorá môže využívať jeden dom na bývanie a druhý ako sídlo firmy alebo ako investíciu, napr. do agroturistiky, nakoľko je na pozemku dosť miesta napríklad na postavenie stajní pre kone. Vo veľkom dome je sauna a dal by sa využívať ako priestor pre denný tábor.

Súčasťou vybavenia nehnuteľností je všetko vstavané zariadenie (kuchynské linky, vstavané skrine, šatníky, spotrebiče, sauna, atď.). Po dohode s majiteľom je možné odpredať aj niektoré kusy nábytku.

Technologické vybavenie

V oboch domoch je namontovaná klimatizácia, vo veľkom dome v bazénovej časti a zimnej záhrade, ktorá je prepojená s kuchyňou a z veľkej časti aj obývačkou je tiež namontovaná vzduchotechnika aj s odvlhčovaním.

Záhrady

Záhrady boli navrhnuté architektom - na pozemku je bohatá výsadba okrasných drevín, kríkov, viacero druhov kvetov (ruže, gladioly, jarné kvety, atď.), ovocné stromy, kde našlo domov veľa druhov vtákov, ktoré tam každoročne úspešne zahniezdia. Na pozemku sa nachádzajú 2 studne, o polievanie sa starajú automatické závlahy.

Názor makléra

Je to nehnuteľnosť, ktorá vás očarí pocitom harmónie a pokoja. Okamžite si vás získa. Idylická atmosféra tohto miesta hrá tónmi ľudí, ktorí do jeho stvorenia vložili srdce.

Rodinné sídlo, ktoré sa chce stať vašim novým domovom. Miestom, ktoré vám dáva dostatočný priestor pre zhmotnenie vašich vlastných predstáv. Miestom, kde bude vaše srdce šťastné.

Dohodnite si obhliadku a príďte zistiť, či si viete predstaviť život s vašou rodinou v tomto raji na zemi.

Chcete sa niečo spýtať?

Volajte 0915 100 435

Video

Čo je v blízkosti?

Lokalita

Nemocnica

10 km / 13 minút autom

R1

10 km / 13 minút autom

Mesto Nitra

7 km / 8 minút autom

Koľko stojí táto nehnuteľnosť?

- kontaktujte nás pre informáciu o cene -

Zamilovali ste sa do tejto nehnuteľnosti a nemôžete kvôli nej spávať? Ak sa chcete sa o nej dozvedieť viac informácií, neváhajte ma kontaktovať.

Zavolajte mi ešte dnes a dohodnite si obhliadku, osobne vás prevediem krásnymi zákutiami tejto nehnuteľnosti.