spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Na PREDAJ 3x novostavba na 8 á pozemkoch - Beladice/časť Chrašťany

Ulica: Chrašťany
Mestská časť: Veľké Chrašťany
Obec: Beladice
Okres: Zlaté Moravce
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
191 500 €

Popis nehnuteľnosti

Novostavby v projekte 2 sú tri domy 130m2 + 32,5 m2 s prekrytou terasou, ktoré budú postavené každý na pozemkoch 8 á s možnosťou odkúpenia ako holodom za cenu 191. 500 eur.

Všetky rodinné domy sú postavené , ako bezbariérové bungalovy. Základová armovaná doska je postavená na základových pásoch hĺbky 90cm. Obvodový nosný plášť je vymurovaný z pôrobetonových tvárnic YTONG hr.25 cm , ktorý je zateplený kontaktným zatepľovacím systémom Baumit hr.16 cm s povrchovou silikátovou omietkou. Výplne otvorov (okná a dvere) budú dodané , ako sedemkomorový plastový rovný certifikovaný systém s izolačným trojsklom z vonkajšej strany vo farebnom odtieni antracit z vnútornej interiérovej strany biele vrátane parapetov a nadokennými kastlíkmi pre osadenie exteriérových roliet respektíve žalúzií s elektrickou predprípravou.

Strešný plášť bude väzníkový systém s vytvorením povalového medzipriestoru s interiérovým sklopným schodiskom. Strecha je valbová s presahom ponad terasu. Strešná krytina je pálená keramická škridla Terran Danubia Inova farba antracit s kompletným odkvapovým a protisnežným strešným systémom. Podbitie rímsy bude s OSB dosiek zateplené s extrudovaným polystyrénom systémom Baumit.

                Interiérové priečky sú z materialu YTONG hr.15 cm , ktoré sú povrchovo omietnuté s vystuženou interiérovou stierkou a sú vymaľované . Stropy sú zateplené minerálnou vlnou hr.25 cm s vytvorenými stropmi zo sadrokartónu s vymaľovaním. Podlahy sú ukončené finálnym poterom . Interierová chodba do jednotlivých izieb je presvetlená svetlometom z prirodzeného osvetlenia. Každá izba má predpripravené miesto pre osadenie šatníkových zostáv. V interiéri sa nachádzajú dve detské izby a jedna spálňa ,ktoré majú sociálne zázemie vybudované v ich blízkosti. V kúpeľni je urobená predpríprava pre vaňu ,sprchový kút ,záchod ,bidet , dvojumývadlo a taktiež je uvažovaná predpríprava pre práčku a sušičku. V ďalšej časti interiéru je veľká hala s kuchyňou , špajzou. Pri vstupnej chodbe je ďalší záchod s umývadlom. Vstupná predsieň je oddelená od interiérovej  časti posuvnými dverami .Hala s kuchyňou má predprípravu na klimatizáciu a komín pre krb respektíve krbové kachle. Vo všetkých izbách je rozvod interiérového optického káblu. Tak isto je predpríprava na káblový rozvod televízneho signálu. V dome je vykonaná predpríprava pre kompletný zabezpečovací systém.

                Kúrenie je podlahovédvojzónové ,ktoré vykuruje kondenzačný plynový kotol so zásobníkovým ohrievačom vody. V priestoroch hlavnej kúpeľne je osadený rebríkový radiátor. V dome je urobený kompletný rozvod elektro vrátane rozvodu elektro na terasu a do exteriéru, vody, kanalizácie ,plynu . Kanalizácia je napojená na obecný rozvod kanalizácie v obci. Prístupová cesta k domu je komfortná stabilizovaná . Po výstavbe domov (ulice) sa urobí povrchový živičným asfaltový koberec s verejným osvetlením.

Fáza nami nazvaná „hrubodom“. V tejto fáze je dom prestrešený kompletným certifikovaným strešným a odtokovým systémom , sú osadené výplne trasparentných otvorov ( okná a dvere vonkajšie) 6 komorový profilový systém OPTIM s tepelným aj zvukvo  izolačným trojsklom. Obvodové murivo Ytong 25 cm je zateplené kompletným zatepľovacím systémom hr.16 cm. Súčasťou hrubodomu je zrealizovaný rozvod kanalizačný. V tejto fáze sa dom nachádza v  rozostavanosti 55% z cieľovej fázy „holodom“.

„Holodom“ : V tomto štádiu rozostavanosti je dom s vnútornými priečkami Ztong hr.125mm ,sadrokartonovými zateplenými stropmi s výlezom na poval v chodbe do izieb je namontovaný svetlovod. Pre možnosť napojenia krbu ,respektíve krbových kachiel je osadený nerezový komín ,ktorý ústi do obývacej izby. Sú zhotovené všetky rozvody elektro s centrálnou rozvodnou skriňov so všetkými ističmi so zosilnením ističou pre varnú dosku v kuchyni bez vypínačov a svietidiel, ako aj bez vrchných krytov zásuviek, sú vyhotovené rozvody pre internet a televízny signál, sú vyhotovené rozvody pre bezpečnostnú signalizáciu, sú vyhotovené rozvody pre elektrické ovládanie žalúzii v obývacej izbe je vyhotovená predpríprava pre klimatizáciu. Vo fasáde je osadený zateplený kastlík pre osadenie bubnov vonkajších roliet respekt. žalúzíí. Je vyhotovený kompletný rozvod vody , ako aj kompletný odtokový systém do obecnej kanalizácie. Je vytvorené vykurovanie podlahové viaczónové s vykurovacím kondenzačným kotlom na plyn v kúpeľni bude osadený aj rebríkový radiátor. Všetky steny sú omietnuté a ukončené vnútornými omietkami MVR uni s bielymi maľbami stien a stropov. Podlaha je ukončená zateplenou skladbou podlahy s finálnym cementovým poterom.

V takomto stupni rozostavanosti je štádium „ HOLODOM“. Z pohľadu zhotoviteľa a aj majiteľa domčekov je po skúsenostiach priam nutné v tejto fázy dom odovzdať novému majteľovi , nakoľko súlad našich predstáv o obkladoch ,dlažbách , elektrospotrebičoch, kuchynskej linke, dverách, obložkách ,bateriách, podlahách, zabudovaných šatníkových zostavách , krbe ...je tak rozmanitý  , že je vylúčené , aby sa novému majiteľovi tento stav zhotovenia na kľúč páčil a bol podľa jeho predstáv. Toto štádium však prináša aj negatívnu stránku a tou je nemožnosť kolaudácie , nakoľko bez ukončenia domčeku do štádia „ na kľúč“ nie je možné skolaudovať stavbu. My však budeme súčinní s novým majiteľom a v momente, ako budú  vyhotovené všetky práce od „holodomu“ smerom „na kľúč“ t.j. (podlahy,obklady,dlažby,sanita,vypínače,batérie,spotrebiče,vnút.dvere,obložky...) pomôžeme ihneď skolaudovať.

Ceny domov sa zvýšili kvôli rapídnemu nárastu ceny materiálov nasledovne:

 

Zoznam objektov

Číslo
Počet izieb
Obytná plocha
Poschodie
Balkón/Lodžia
Terasa
Celková plocha
Stav
 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
130 m2
Úžitková plocha:
120 m2
Zastavaná plocha:
800 m2
Kúpeľňa:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Typ:
neuvedené
Zariadenie:
nezariadený
Garáž:
nie
Inžinierske siete:
áno
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
32 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing.Roman Hrivňák

Ing.Roman Hrivňák

Konateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti