Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NA PREDAJ - investičný pozemok + budova stavebnín (1900 m2) v Modre

Ulica: Šúrska
Obec: Modra
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária RH-Invest s.r.o. ponúka na predaj zabehnuté stavebniny v Modre na pozemku parcely v reg. ,,C´´o celkovej výmere 1906m2, ktorý je kompletne vybetónovaný, ohradený plotom s veľkou železnou zasúvacou bránou. Stavebniny sa nachádzajú na Šúrskej ulici, s vchodom od hlavnej cesty v obchodnej zóne Modry. Tento objekt je vhodný buď investičná príležitosť  s možnosťou výstavby bytov alebo pokračovanie v podnikateľskej činnosti.

Hlavná predajná budova je murovaná, dvojposchodová, so sedlovou strechou a strešnou krytinou, kompletne zateplená, vybavená s plastovými oknami a vykurovaná plynovým kotlom..

V hlavnej budove je obchodná predajňa na prízemí o výmere 185m2, kancelária,  WC, kuchyňa, zádverie. Nad predajňou je totožný otvorený priestor ako na prízemí vhodný na obchodno-kancelársky priestor, s WC, a zámemím pre zamestnancov. 

Na hlavnej ploche v exteriéri sa nachádzajú 2 sklady - murovaný o výmere 152m2 a plechový o výmere 105m2, ktoré je možnosť kúpiť samostatne bez hlavnej budovy - cena dohodou.

Murovaný sklad je postavený  s vysokými stropmi s možnosťou vstupu s nákladnými autami.

Celková predajno-kancelárska plocha je cca 360m2 a skladová 260m2. 

Zostávajúca vonkajšia plocha má výmeru 1400m2.

K dispozícii máme znalecký posudok a ÚPI - podľa ktorého je funkčné využitie objektu vhodné aj na výstavbu  bytov do 4 poschodí vrátane podkrovia - bývanie min 60% a maximálne 80% z celkovej podlažnej plochy zóny. Vybavenosť v rozsahu mi. 20% a 40% z celkovej podlažnej plochy, obchodno-obslužná vybavenosť, vybavenosť vzdelávania a kultúry, zdravotníckej a socialnej starostlivosti.  Doplnkové využitie a ďalšie detaily ÚPI poskytneme na vyžiadanie v RK.

Je možné v prípade odkúpenia celej nehnuteľnosti si dokúpiť aj zásoby v podobe stavebného materiálu, stavebné autá, vysoko-zdvižné vozíky a ohýbačky železa, PC, tlačiarne, kasy, regále v predajni a v skladoch, atď.

ústredné kúrenie - kotol Viessmann

kolaudácie stavieb prebehli v rokoch 2005-2006.

 

 

Vlastnosti

Status:
zľava
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
1906 m2
Úžitková plocha:
620 m2
Zateplený objekt:
áno
Počet podlaží:
2
Výťah:
nie
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Krb:
nie
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Internet:
áno - wi-fi
Zateplený objekt:
áno
Pivnica:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Lucia Šišovská Karaková

Lucia Šišovská Karaková

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Radi Vám poradíme