Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Nebytová časť v polyfunkčnej budove - PREDAJ (Nitrianske Hrnčiarovce)

Ulica: Jelenecká
Obec: Nitrianske Hrnčiarovce
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná agentúra RH-invest s.r.o. ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení polyfunkčnú budovu, a jej nebytovú časť vhodnú na podnikanie, postavenú v roku 2015 v Nitrianskych Hrnčiarovciach na hlavnej ulici Jelenecká.

Celková plocha pozemku je o výmere 874 m2, z toho zastavaná plocha je 309m2, veľkou výhodou je parkovisko pred objektom pre cca 11 áut. Jedná sa o parcely 62/3 záhrada o výmere 398m2, 62/5 zastavná plocha a nádvorie o výmere 309m2, 62/6 záhrada o výmere 167m2. K budove vedie podielová prístupová cesta.

Nebytová časť objektu so samostaným vchodom má úžitkovú plochu 330 m2 a je umiestnená na dvoch podlažiach. Na prízemí je recepcia, zasadacia miestnosť a kancelária. Na poschodí sa nachádzajú viaceré miestnosti slúžiace v súčasnosti pre nájomcu fungujúcim so zdravotným zameraním (fyzioterapeutia, kozmetika, a pod) - šatne, miestnosť na cvičenie a sociálne zariadenia. Tento priestor je v prenájme už 3 roky pre rovnakého klienta. Nájomná zmluva na nebytový priestor je podpísaná na dobu neurčitú so 6-mesačnou výpovednou lehotou.

Nebytový priestor so súpisným číslo 177A je zapísaný na LV 3372 na parcele 62/5 o výmere 309m2.


Budova disponuje modernými technológiami ako sú klimatizácia, rekuperácia a podlahové kúrenie, je kompletne zateplená v najvyššom štandarde. Strecha nie je sedlová, je rovná.
Celková úžitková plocha budovy je 450 m2. 

Táto polyfunkčná budova je vhodná pre viacero typov kupujúcich, výška nájmu nebytového priestoru je min. 2000 € / mesiac + energie. 

Budova sa predáva bez DPH (majiteľ je súkromná osoba) najlepšie ako celok ale v prípade lukratívnej ponuky na bytový alebo nebytový priestor majiteľ budovy by súhlasil aj s predajom oboch priestorov samostatne.

Cena na vyžiadanie v RK. 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
874 m2
Úžitková plocha:
300 m2
Zateplený objekt:
áno
Počet podlaží:
2
Výťah:
nie
Klimatizácia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Krb:
nie
Garáž:
nie
Internet:
áno - wi-fi
Zateplený objekt:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Lucia Šišovská Karaková

Lucia Šišovská Karaková

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti