Predaj dvojgeneračný RD v obci Lužianky - znížená cena

ID: 64
Obec: Lužianky
Kataster: LUZIANKY
Kategória: Domy a vily - Rodinný dom
Typ domu: dvojpodlažný
Konštrukcia objektu: tehlová
Počet podlaží: 2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 330 m²
Plocha obytnej časti: 300 m²
Zastavaná plocha: 534 m²
Výmera pozemku: 871 m²
Energetický certifikát: n
Terén pozemku: rovinatý
Voda: studňa
Elektrina: 220/380 V
Plyn: áno
Odpadové vody: nie je
Vlastníctvo: osobné
Cena za m²: 269.80 €
Cena nehnuteľnosti
235 000.00 €
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom, ktorý pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek.
Pôvodná stavba (predná časť domu) je z 50 tich rokov a nachádzajú sa v nej dve samostatné izby, priestranná vstupná chodba kuchyňa s časti prepojená s obývačkou, kúpeľňa so sprvovým kútom a WC a špajza. Celá táto časť je kompletne podpivničená.
Druhá časť samostatného domu bola pristavená asi v roku 2007, kde sa vybudovalo prízemie so samostatným vstupom kde sa nachádza vstupná hala a samostatné WC, prechod do kuchyne ktorá je spojená s jedálenským kútom, špajzou a priestrannou obývačkou.
Z obývačky vedie schodisko na poschodie, kde sa nachádza hosťovská izba, šatník, kúpeľňa s WC, samostatné WC, veľká spálňa s priestorom, ktorý je možné využiť ako detská izba pri malom dieťati, alebo na šatník,pracovný kút s herňou, dve detské izby a povalová časť, ktorá slúži ako úložný priestor a výstup na vonkajšiu terasu, ktorá sa momentálne buduje.Strecha bola vymenená v roku 2015 a v roku 2018 dala majiteľka urobiť novú fasádu. Na pozemku je samostatná murovaná garáž, ktorá je celá podpivničená aj s montážnou jamou a elektrikou na 380V.
Celková výmera pozemku je 871 m2 a z toho sú zastavané plochy a nádvoria o výmere 534m2. V záhradnej časti sa nachádza príjemná terasa s krytým sedením. Na pozemku sú nasadené okrasné dreviny a je tam priestor aj na vybudovanie zeleninovej záhradky. Táto nehnuteľnosť je vhodná pre dve rodiny, ktoré chcú žiť spolu, no predsa oddelene aj kvôli mesačným nákladom na energie. V tomto dome je plynové kúrenie cez radiátory s kotlom Bereta, ktorý bol vymenený v roku 2015 a zálohové platby na plyn sú 200€/mesiac a náklady na elektriku sú 80€/ mesiac. Celý dom je napojený na vodu z vlastnej studne, ktorá je veľmi kvalitná a vhodná aj na pitie.
Túto nehnuteľnosť je možné kúpiť aj za účelom investície prenájmu, nakoľko sa 4km od domu nachádza fabrika Jaguár Land Rover a táto lokalita je vyhľadávaná dodávateľskými spoločnosťami pre Jaguár.

KONTAKTUJTE NÁS


Poloha nehnuteľnosti