Full screen background video

2017

Kompletná rekonštrukcia

150 m2

Úžitková plocha

2

Podlažia

941 m2

Výmera pozemku

2x

Parkovanie na pozemku
Bývajte v exkluzívnej vile s výhľadom na Nitru

Moderné bývanie vysoko nad mestom

Ponúkame na predaj modernú vilu na priestrannom vyrovnanom pozemku na Hraničnej ulici pod Zoborom. Vzhľad tejto vily, ktorá v roku 2017 prešla kompletnou rekonštukciou, pôsobí elegantne a minimalisticky. Pri rekonštrukcii sme venovali veľkú pozornosť detailom a použili sme výlučne kvalitné a trvanlivé materiály.
Prinášame vám bývanie nad mestom, iba kúsok pod hranicou lesa. Ideálne pre ľudí, ktorí chcú žiť mestským životom, ale zároveň mať svoje súkromie a pohodu.

Výhodná poloha

Tichá lokalita s vynikajúcim napojením na mestkú dopravnú tepnu ako aj na diaľnicu.

Dve kúpeľne

Buďte flexibilný a užívajte si komfort. Žiadne ranné fronty a čakanie na kúpeľnu.

Veľký pozemok

Využite veľkorysý rovinatý pozemok pre jeho konečnú úpravu podľa vašich predstáv.

Investícia

Zhodnoťte svoj kapitál. Táto vila je investičná príležitosť, ktorá vám bude zarábať.

Pokoj a harmónia. Atmosféra, ktorú si zamilujete.

Základná charakteristika

Zo vstupnej chodby sa prechádza do kuchyne s veľkou jedálenskou časťou. Keďže sú podlažia usporiadané terasovito, z kuchyne sa do obývacej izby prechádza efektným skleneným schodiskom. V priestrannej obývacej izbe s veľkými oknami sa o príjemnú atmosféru postará krb nemeckej výroby. Na poschodí vily sa nachádza spálňa a detská izba s výhľadom na Nitru a tiež miestnosť, ktorá môže slúžiť ako druhá detská izba alebo pracovňa.

Dom je podpivničený s troma veľkými priestormi, z ktorých jeden slúži ako technická miestnosť s kotolňou, špajza a veľká skladovacia miestnosť s práčovňou. Vykurovanie a ohrev TUV je zabezpečený moderným plynovým kotlom značky Buderus.

Interiér

Do kuchyne sme vybrali kuchynskú linku značky Kuccina Vienetta (talianska kuchynská linka z Ezopu). Všetky kuchynské spotrebiče su značky Whirpool. Kúpeľne sú dokončené aj s kúpeľňovým nábytkom. V jednej kúpeľni sa nachádza vaňa a v druhej sprchový kút.

Exteriér

Atmosféru nádherného výhľadu na celú Nitru dopĺňa ticho, pokoj a slnko po celý deň. Vonkajšie žalúzie sa obsluhujú diaľkovým ovládaním. Priestrannú terasa je prístupná z pozemku aj z obývacej izby. Na pozemku je vybudované parkovisko pre dve autá. Cesta aj parkovisko sú osvetlené. Na príjazdovej ceste je urobená predpríprava na elektrickú bránu.

Názor makléra

Pri rekonštrukcii tejto nehnuteľnosti sme sa snažili vytvoriť príjemný a funkčný priestor pre ľudí, ktorí tužia po estetickom a zároveň praktickom bývaní. Možnosti a obmedzenia priestoru sme sa snažili prispôsobiť zvykom a potrebám moderných obyvateľov domácnosti.

Výsledkom je krásne presvetlený priestor pre život, ktorý pôsobí pohodlne, priestranne a zároveň reprezentatívne.

K nehnuteľnosti je možné dokúpiť susediacu rovinatú stavebnú parcelu o ploche 698 m2 so všetkými IS a samostatným prístupom 110 m2.

Dohodnite si obhliadku a príďte zistiť, či ste práve našli svoj vysnívaný domov alebo investičnú príležitosť.

Chcete sa niečo spýtať?

Volajte 0915 100 435

Video

Čo je v blízkosti?

Lokalita

Centrum mesta

4,5 km / 10 minút autom

R1

6 - 9 km / 10 minút autom

Zoborský Kláštor

10 km / 13 minút autom

Koľko stojí táto nehnuteľnosť?

Cena

Zaujala vás táto vila nad mestom Nitra? Ak sa chcete sa o tejto nehnuteľnosti dozvedieť viac informácií a cenu, neváhajte ma kontaktovať.

Alebo si rovno dohodnite obhliadku a ja vás krásnymi zákutiami tejto nehnuteľnosti osobne prevediem.