Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Developerské projekty

Naša realitná a investičná spoločnosť bola založená v roku 1999, i keď činnosť jej zakladateľa siaha až do začiatku 90. rokov. Od jej vzniku sa venovala realizácii rozsiahlejších investičných aktivít a neskôr v roku 2004 bola vytvorená kancelária pre styk so širšou verejnosťou v Nitre a v blízkom okolí. Ako investori sme kúpili v r. 1999 kancelársku budovu na pešej zóne v Ružomberku, ktorú sme dlhší čas prevádzkovali a následne odpredali. V roku 2006 naša spoločnosť kúpila ďalšiu administratívnu budovu v Ružomberku, ktorú sme kompletne zrekonštruovali a v roku 1999 predali Ministerstvu vnútra SR. Budova mala cca 3.000 m2 úžitkovej plochy na 3. podlažiach. Našou ďalšou dôležitou činnosťou je aj developerská činnosť, spolupracovali sme pri akvizícii OD Kaufland a Family Centra v Nitre na Klokočine. 

V roku 2022 plánujeme výstavbu polyfunkčnej budovy v centre mesta, ktorá sa bude skladať z parkovacích plôch v podzemí, obchodných priestorov na prízemí, na troch NP plánujeme vybudovať 12 bytov a na streche budú 2 veľkometrážne apartmány s terasami.