Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

odstúpenie prevádzky + predaj zariadenia detského centra (Nitra)

Ulica: potravinárska
Obec: Nitra
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária RH-invest s.r.o. ponúka odstúpenie prevádzky zabehnutého detského a rodinného centra Motolino v Nitre + predaj kompletného zariadenia a takisto práv, know-how firmy (Motolino je registrovaná značka pod ochranou známkou)

Detské centrum sa nachádza na Potravinárskej ulici na Čermáni v super lokalite, v bezprostrednej blízkosti sídliska. Budova,v ktorej je prevádzka v prenájme má 12 rokov. Interiér zariadenia má cca 300m2 a exteriér 1000 m2.

Detské centrum je plne zariadené veľkým množstvom nových hračiek, motorkami, šmýkalami, preliezkami, hojdačkami, hracími hradmi, ktoré sú certifikované, v exteriéri je veľké profesionálne trampolínové centrum, ktoré prešlo revíznymi kontrolami takisto ako všetky hračky a preliezky. Navyše sú vo veľmi dobrom stave, pretože sa pravidelne kontrolujú a čistia.  Revíziam, prerábke a celkovej údržbe objektu majitelia obetovali naozaj veľa času, energie aj peňazí.

Súčasťou tohto detského a rodinného centra je aj kaviareň a tým,že je po celom obvode Motolino oplotené,  mamičky si môžu vychutnať kávičku na terase v príjemnom tieni alebo v interiéri podľa počasia. Hlavné vybavenie zázemia kaviarne je linka Ikea, kávovar, chladničky 6 ks, mraziaci box, výčap Svijany. 

Centrum organizuje množstvo rôznych koncertov pre deti a sezónne akcie, a v lete sa tam organizujú detské tábory, ktoré sú veľmi obľúbené. Cez víkendy je možné si centrum rezervovať na detské oslavy. Externe prebiehajú aj rôzne doobedné programy ako napríklad cvičenia s bábätkami.

Okrem detskej herničky, kaviarne, baru a dvoch skladov v interiéri a dvoch v exteriéri sa nachádzajú v interiéri 2 toalety.

Pred budovou sa dá bez problémov parkovať viacerým autám.

Mesačný nájom prevádzky je stanovený na 1500 € aj s energiami.

Cena komplet zariadenia na vyžiadanie v RK. Majiteľ uprednostňuje niekoho kto preberie kompletnú štafetu detského centra a bude pokračovať v tejto prevádzke.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
1300 m2
Úžitková plocha:
1000 m2
Počet podlaží:
2
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Zariadenie:
zariadený

Pozrieť na mape

Maklér

Lucia Šišovská Karaková

Lucia Šišovská Karaková

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti