Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Spoluvlastnícky podiel 1/512 o výmere 27.000 m2 na pozemku TANAP- v katastri Starý Smokovec

Ulica: starý smokovec
Mestská časť: Poprad
Obec: Poprad
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Poľnohospodárske a lesné pozemky
19 €/m2
dohoda možná

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária RH-Invest s.r.o. exkluzívne ponúka jedinečnú možnosť investície do spoluvlastníckeho podielu v TANAPE, kataster Starý Smokovec, vedený na LV 826 spoluvlastnícky podiel 1/512 Ing. Roman Hrivňák.

V celej výmere TANAP-u v  KÚ Starý Smokovec vlastnia súkromné osoby a firmy približne 35 ha spoluvlastníckeho podielu, z čoho my predávame podiel cca 27.000 m2. Je možnosť v prípade záujmu a odkúpenia tohto podielu, navýšiť významne tento spoluvlastnícky podiel podľa potreby budúceho majiteľa kúpou ďalších spoluvlastn. podielov. Celá výmera na LV 826 je cca 1400 ha, pozemky zahŕňajú lesy, náletovú zeleň, chodníky, zastavané plochy a nádvoria, záhrady, trvalý trávnatý porast.

Tieto pozemky začínajú pri hlavnej ceste z Popradu do Starého Smokovca po ľavej a pravej strane  a pokračujú smerom cez Starý Smokovec až nad hranicu mesta do hôr.

Je predpoklad, že pri reštruktualizácii TANAP-u dôjde k malým pozemkovým úpravám alebo priamo k vydeleniu určitých plôch ako náhradu za spoluvlastnícky podiel, tieto procesy už v súčasnosti prebiehajú  spoluprácou menšinových podieľníkov a je možné do tohoto procesu vstúpiť ako budúci majiteľ spoluvlastníckeho podielu 1/512, ktorý tvorí približne 27 000 m2 (2,7 ha).

Od tohto roku 2022 prešla správa TANAP-u pod Ministerstvo životného prostredia, ktoré bude riešiť budúcu zonáciu celej zóny

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť podielať sa na tomto procese...

foto: ilustračná

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Celková plocha:
27000 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing.Roman Hrivňák

Ing.Roman Hrivňák

Konateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Radi Vám poradíme