Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NA PREDAJ - POLYFUNKČNÁ BUDOVA - Nitrianske Hrnčiarovce

Ulica: Jelenecká
Mestská časť: Zobor
Obec: Nitra
Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Budova
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná agentúra RH-invest s.r.o. ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení polyfunkčnú budovu postavenú v roku 2015 (bytový a nebytový priestor) v Nitrianskych Hrnčiarovciach na Jeleneckej ulici.

Celková plocha pozemku je o výmere 874 m2, z toho zastavaná plocha je 309m2, veľkou výhodou je parkovisko pred objektom pre cca 11 áut. Jedná sa o parcely 62/3 záhrada o výmere 398m2, 62/5 zastavná plocha a nádvorie o výmere 309m2, 62/6 záhrada o výmere 167m2. K budove vedie podielová prístupová cesta.

Nebytová časť objektu so samostaným vchodom má úžitkovú plochu 330 m2 a je umiestnená na dvoch podlažiach. Na prízemí je recepcia, zasadacia miestnosť a kancelária. Na poschodí sa nachádzajú viaceré miestnosti slúžiace v súčasnosti pre nájomcu fungujúcim so zdravotným zameraním (fyzioterapeutia, kozmetika, a pod) - šatne, miestnosť na cvičenie a sociálne zariadenia. Tento priestor je v prenájme už 3 roky pre rovnakého klienta. Nájomná zmluva na nebytový priestor je podpísaná na dobu neurčitú so 6-mesačnou výpovednou lehotou.

Na prízemí sa nachádza 3 izbový luxusne zariadený moderný byt so samostatným vchodom o výmere 117m2, v okolí domu je okrasná záhrada s relaxačnou zónou (jacuzzi). Dispozícia bytu je praktická a nadčasová, hlavná denná časť je otvorený obývací priestor prepojený s kuchyňou, do ktorého vojdete cez vstupnú halu so šatníkom, priestranná kúpeľňa je medzi dvomi spálňami.

Bytový priestor so súpisným číslom 177 a nebytový priestor so súpisným číslo 177A sú zapísané na LV 3372 na parcele 62/5 o výmere 309m2.


Budova disponuje modernými technológiami ako sú klimatizácia, rekuperácia a podlahové kúrenie, je kompletne zateplená v najvyššom štandarde. Strecha nie je sedlová, je rovná.
Celková úžitková plocha budovy je 450 m2. Bonusom polyfunkčného objektu je možnosť stavebne prepojiť byt s nebytovým priestorom. Obivdva priestory majú oddelené meranie odberu elektriky a plynu a majú predprípravu na samostatné merania na vodu.

Táto polyfunkčná budova je vhodná pre viacero typov kupujúcich, výška nájmu nebytového priestoru je min. 2200 € / mesiac + energie, a pre bytový priestor je predpoklad 1000 € / mesiac + energie (v súčasnosti obýva byt majiteľ budovy). Súčasný nájomca nebytového priestoru má záujem o dlhodobý prenájom celej budovy aj s bytovým priestorom za sumu min. 3200 € mesačne + energie.

Budova sa predáva bez DPH (majiteľ je súkromná osoba) ako celok ale v prípade lukratívnej ponuky na bytový alebo nebytový priestor majiteľ budovy by súhlasil aj s predajom oboch priestorov samostatne.

Cena na vyžiadanie v RK.

 

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
874 m2
Úžitková plocha:
450 m2
Plocha pozemku:
874 m2
Zastavaná plocha:
309 m2
Počet podlaží:
2
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné - plyn

Pozrieť na mape

Maklér

Lucia Šišovská Karaková

Lucia Šišovská Karaková

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti